Nastavení cookies
| Plastové clony

Služby

 

PLASTIC PEOPLE OF PORTAFLEX

Specialisté na plastové clony, kyvná vrata a měkčené PVC. Již 25 let nabízíme zákazníkům kvalifikovaný výběr správné varianty výrobku a služby s individuálním přístupem k obchodnímu partnerovi.

VÝROBA

Lamelové clony a kyvná vrata vyrábíme na míru dle konkrétního požadavku zákazníka. Plast měkčené PVC prodáváme jak v celých nábalech, tak nařezaný dle objednávky.

MONTÁŽ

Dodávky nabízíme včetně montáže, v dohodnutých případech i mimo pracovní dny. Součástí je i zaměření stavebního otvoru u zákazníka a poradenství na místě.

ÚPRAVA NA MÍRU

Oproti jiným e-shopům můžeme po dohodě se zákazníkem plasty nařezat na míru, naděrovat dle požadavku či upravit na třásně.

SERVIS

Poskytujeme ucelené řešení servisu a údržby. Všechny potřebné díly jsou běžně skladem. Zakázkovou dokumentaci archivujeme od roku 1997. Odborná kvalifikovanost stálého týmu pracovníků je samozřejmostí. Působíme po celé ČR.

DOPRAVA A ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Dodání zboží umožňujeme formou osobního odběru a dle váhy či rozměru prostřednictvím společnosti TOPTRANS nebo PPL. V domluvených případech zajistíme dovoz i našimi vozidly.

FAKTURACE

Jsme plátci DPH. Sazba na naše produkty je 21%. DPH účtujeme všem zákazníkům, jejichž fakturační či dodací adresa je v ČR, případně jde o osobní odběr. Fakturace bez DPH je možná pouze pro firmy, které nemají sídlo v ČR a mají ověřené DIČ DPH (VAT ID) v rámci EU nebo dodací adresa je mimo ČR. Firmám, které mají ověřené DIČ DPH, a požadují osobní odběr, nebo dodání v ČR, lze účtovat bez DPH pouze tehdy, když podepíší čestné prohlášení o následném vývozu do jiného členského státu EU.

NĚCO NAVÍC

Jako jediná firma nabízíme našim zákazníkům bezplatný odběr a ekologickou likvidaci starého měkčeného PVC ze clon či vrat. Poskytujeme množstevní slevy dle velikosti zakázek. Cenové nabídky dodáváme do 24 hodin.

OSOBNÍ KONTAKT

Tato forma komunikace provází každou zakázku. Zaměření ve Vaší firmě provádí technik, který zpracuje cenovou nabídku, upřesní podrobnosti. Od přijetí objednávky až po finální fakturaci se věnuje obchodnímu případu určená zakázkářka. V naší firmě působí dlouhodobě stabilizovaný tým spolupracovníků.