| Plastové clony

Doprava a platba

 

Přeprava kurýrní společností PPL

Společnost PPL zajišťuje přepravu po České republice i na Slovensku. Zboží Vám bude doručeno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. V den doručení Vás řidič bude telefonicky a e-mailem kontaktovat. Cena dopravného činí 164 Kč + 21% DPH a společnost PPL využíváme jen pro lehké zásilky s cenou do 1500 Kč (včetně) + DPH.

Přeprava spediční společností TOPTRANS

Společnost TOPTRANS zajišťuje přepravu po České republice i na Slovensku. Zboží Vám bude doručeno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. V den doručení Vás řidič bude telefonicky a e-mailem kontaktovat. Cena dopravného činí 290 Kč + 21% DPH a společnost TOPTRANS využíváme pro těžší zásilky s cenou nad 1 500 Kč + DPH.

Možnosti platby

  • platba dobírkou CZ při převzetí - 100 Kč + 21 % DPH
  • platba dobírkou SK při převzetí - 100 Kč + 21 % DPH
  • bankovním převodem předem - zdarma

Převzetí zásilky - co dělat, je-li zásilka poškozena při přepravě

Při převzetí zásilky si zkontrolujte její stav. V případě poškození nebo většího poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo přímo na místě s řidičem udělat zápis o škodě. V případě podezření na poškození obsahu zásilky je možné s řidičem zásilku rozbalit a zkontrolovat její obsah.

Pokud zjistíte poškození obsahu zásilky až po odjezdu řidiče, prosím nahlaste nám tuto skutečnost nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky. Rádi Vám poradíme, jak dále postupovat. V případě reklamace přepravy nevyhazujte obal od zásilky, je předmětem důkazního řízení.

Osobní převzetí v sídle společnosti Portaflex s.r.o.

Adresa výdejního skladu: Portaflex s.r.o., Poděbradova 97A, 702 00, Ostrava

V případě potřeby využijte kontakty:

Jsme Vám zde k dispozici ve všední dny od 7:00 do 16:00 h.

Možnosti platby

  • hotově nebo kartou na prodejně - zdarma
  • bankovním převodem nebo GoPay předem - zdarma

Výdejní sklad Portaflex s.r.o. na mapě viz výše.